Listening: Multiple-choice, choose multiple answers – سوال چند گزینه ای با چند جواب صحیح

فایل صوتی به صورت خودکار برای شما فقط یک بار پخش خواهد شد. در زیر کادر پخش فایل صوتی سوالی درج شده است که پیش از شروع باید آن را به دقت خوانده و در حین گوش کردن، میتوانید نکات مربوط به سوال را نوت برداری نمایید. پس از پایان فایل صوتی بایدگزینه های صحیح را انتخاب کنیم. گزینه ها به صورت یک جعبه انتخاب ( check box) هستند با کلیک به رنگ زرد هایلایت شده و با کلیک دوباره، از حالت انتخاب خارج میشوند. فقط باید با توجه به معنی اطلاعات پخش شده در ویس گزینه ها را انتخاب کنید و از دانش شخصی و اطلاعات عمومی خود بهره نگیرید.

  • توضیح سوال Listening Multiple-choice, choose multiple answers:

فایل صوتی آکادمیک پخش شده و سوالی از آن پرسیده شده است. چند گزینه جواب وجود دارد که باید پاسخ های صحیح را انتخاب نمایید. در این سوال بیش از یک پاسخ صحیح وجود دارد.

  • مهارت های مورد ارزیابی Listening Multiple-choice, choose multiple answers:

Listening

  • طول سوال Listening Multiple-choice, choose multiple answers:

فایل صوتی بین 40 تا 90 ثانیه

  • تعداد Listening Multiple-choice, choose multiple answers:

2 یا 3

  • زمان پاسخگویی Listening Multiple-choice, choose multiple answers:

به صورت اشتراکی با دیگر سوالات بخش لیسنینگ

نمره دهی Listening: Multiple-choice, choose multiple answers

انتخاب هر پاسخ صحیح یک امتیاز برای شما به همراه خواهد داشت. همیشه بیش از یک پاسخ صحیح در بین گزینه ها وجود دارد. هیچوقت این سوال را خالی رها نکنید و حداقل یک گزینه را انتخاب نمایید.

* نکته بسیار مهم: در این سوال امتیاز منفی وجود دارد و هر انتخاب اشتباه یک امتیاز منفی به همراه دارد؛ بدین معنا که با انتخاب هر گزینه اشتباه یکی از گزینه های صحیح حذف خواهد شد. حداقل نمره در این آیتم صفر است و چنانچه تمام گزینه ها را به اشتباه انتخاب کنید حداقل در همان سوال صفر خواهید شد و از آیتم های دیگر نمره ای کسر نخواهد شد.

در سوال Listening Multiple-choice, choose multiple answers ، مهارت های Speaking, Writing &Reading شما مورد ارزیابی قرار نمیگیرند.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest

0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments