Reading: Multiple-choice, choose multiple answers – سوال چند گزینه ای با چند جواب صحیح

در بخش Reading: Multiple-choice, choose multiple answers  در سمت راست متن، یک سوال و چند گزینه مشاهده میکنید که باید سوال را به دقت خوانده و گزینه هایی که دقیقا پاسخ سوال را میدهند را از متن یافته و انتخاب کنیم. گزینه ها به صورت یک جعبه انتخاب ( check box) هستند که با کلیک روی یک گزینه انتخاب و به رنگ زرد هایلایت شده و با کلیک دوباره، از حالت انتخاب خارج میشود. فقط باید با توجه به اطلاعات موجود در متن گزینه ها را انتخاب کنید.

  • توضیح سوال Reading: Multiple-choice, choose multiple answers:

متنی آکادمیک نمایش یافته و سوالی از متن پرسیده شده است. چند گزینه جواب وجود دارد که باید پاسخ های صحیح را انتخاب نمایید. در این سوال بیش از یک پاسخ صحیح وجود دارد.

  • مهارت های مورد ارزیابی Reading: Multiple-choice, choose multiple answers:

Reading

  • طول سوال Reading: Multiple-choice, choose multiple answers:

متن تا حداکثر 300 کلمه

  • تعداد Reading: Multiple-choice, choose multiple answers :

2 یا 3

  • زمان پاسخگویی Reading: Multiple-choice, choose multiple answers:

به صورت اشتراکی با دیگر سوالات بخش ریدینگ

نمره دهی Reading: Multiple-choice, choose multiple answers

انتخاب هر پاسخ صحیح یک امتیاز برای شما به همراه خواهد داشت. همیشه بیش از یک پاسخ صحیح در بین گزینه ها وجود دارد. هیچوقت این سوال را خالی رها نکنید و حداقل یک گزینه را انتخاب نمایید.

نکته بسیار مهم: در این سوال امتیاز منفی وجود دارد و هر انتخاب اشتباه یک امتیاز منفی به همراه دارد؛ بدین معنا که با انتخاب هر گزینه اشتباه یکی از گزینه های صحیح حذف خواهد شد. حداقل نمره در این آیتم صفر است و چنانچه تمام گزینه ها را به اشتباه انتخاب کنید حداقل در همان سوال صفر خواهید شد و از آیتم های دیگر نمره ای کسر نخواهد شد.

در سوال Reading: Multiple-choice, choose multiple answers ، مهارت های Speaking, Writing & Listening  شما مورد ارزیابی قرار نمیگیرند.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest

0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments